604 633 220  

 grg@reklamowesmycze.pl

Leżaki z nadrukiem, parawany, krzesła, sanki.

Leżaki z nadrukiem

Leżaki z nadrukiem - producent firma GRG.

Reklama jest dziedziną, która stale się rozwija. Obecnie na rynku pożądane są coraz to nowsze formy, nośniki reklamowe, promocyjne. Coraz częściej formą czy nośnikiem reklamy stają się przedmioty użytkowe. Do takiej formy reklamowej zaliczamy leżaki z nadrukiem, leżaki ogrodowe tzw. leżaki reklamowe - które nie tylko są nośnikiem reklamy wizualnej, lecz praktycznym przedmiotem zapewniającym również możliwość wypoczynku.

Dzięki możliwośći nadruku pełnokolorowego, a nawet możliwości wymiany tkaniny w leżakach reklamowych - leżaki cieszą się popularnośćią wśród reklamodawców. Dla reklamujących jest to doskonałe rozwiązanie wspomagające kampanie reklamowe, marketingowe produktów, obiektów lub promujące markę.


Leżaki z nadrukiem
Leżak z nadrukiem
Leżak z nadrukiem
Leżak reklamowy z nadrukiem

Solidność i wysoka jakość - leżaki reklamowe z drewna bukowego

Nasze leżaki drewniane, leżaki plażowe bądź ogrodowe mają praktyczne zastosowanie, o czym pisaliśmy wcześniej. Natomiast tkanina z której są wykonane może posłużyć jako podstawa do wykonania interesującej i ciekawej reklamy firmy, produktu itp. Może również służyć do przeprowadzenia kampanii społecznej reklamując określonej grupie markę. Ta nowoczesna forma reklamy wizualnej stanowi doskonały sposób na podkreślenie identyfikacji wizualnej firmy. Funkcjonalność oraz łatwość ekspozycji czynii z leżaków reklamowych bardzo popularny element na różnego typu eventach, spotkaniach i imprezach.


Leżaki z nadrukiem które oferujemy wykonane są 
z drewnianej konstrukcji oraz poszycia z tkaniny poliestrowej o gramaturze 300g/m2. Rama leżaka wykonana z  oszlifowanego drewna bukowego. Listewki posiadają przekrój 3,5cm i są połączone ze sobą za pomocą nitów, co zapobiega ich przypadkowemu rozkręceniu podczas użytkowania. Drewno Leżakowe  bez sęków, o stałym stopniu wilgotności. Wszystkie elementy drewniane są zaokrąglone.

Leżaki  posiadają trójstopniową regulację kąta oparcia wraz z  dodatkowym zabezpieczeniem przed złożeniem i jest to produkt reklamowy przystosowny do nadruku. Wytrzymałość obciążenia 110kg.

Przykładowe realizacje