604 633 220  

 grg@reklamowesmycze.pl

Leżaki z nadrukiem, parawany, krzesła, sanki.

Leżaki reklamowe

Leżaki reklamowe - producent firma GRG.

Reklama jest dziedziną, która stale dynamicznie się rozwija. Pożądane są coraz to nowsze formy, nośniki reklamowe, promocyjne. Coraz częściej formą czy nośnikiem reklamy stają się przedmioty użytkowe. Do takiej formy reklamowej zaliczamy leżaki z nadrukiem, leżaki ogrodowe tzw. leżaki reklamowe - które nie tylko są nośnikiem reklamy wizualnej, lecz praktycznym przedmiotem zapewniającym również możliwość wypoczynku.

Hitem ostatniego sezonu właśnie były leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem - łączą one walory użytkowe oraz promocyjne. Na tkaninie z której składa się leżak reklamowy można nadrukować dowolną grafikę: logo, zdjęcie itp. Dzięki możliwośći nadruku pełnokolorowego leżaki cieszą się popularnośćią wśród reklamodawców. Dla reklamujących jest to doskonałe rozwiązanie wspomagające kampanie reklamowe, marketingowe produktów, obiektów lub promujące markę..

Leżaki reklamowy
Leżak z nadrukiem reklamowy
Leżak reklamowy
Leżak reklamowy z nadrukiem

Leżaki reklamowe z dowolnym nadrukiem - rodzaje:

Leżaki reklamowe oferujemy z wysokej jakości nadrukiem pełnokolorowym z przejściami tonalnymi na materiale o gramaturze  300g/m2. Posiadamy nowoczesny park maszynowy z najnowszymi technologiami dostępnymi do druku - w związku z czym jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom jak również naszym partnerom bądź Agencją reklamowym wysoką jakość nadruku przy atrakcyjnych cenach produktów.


W naszej ofercie znajdują się standardowe leżaki jak również leżaki reklamowe klasyczne z podłokietnikiem lub bez podłokientika. Nowością są leżaki z wymienną tkaniną. Oprócz leżaków w naszej ofercie znajdą Państwo mini leżak, krzesło z nadrukiem czy parawan z nadrukiem.

 Leżaki z reklamowe które oferujemy wykonane są z drewnianej konstrukcji oraz poszycia z tkaniny poliestrowej o gramaturze 300g/m2. Rama leżaka wykonana z  oszlifowanego drewna bukowego. Listewki posiadają przekrój 3,5cm i są połączone ze sobą za pomocą nitów, co zapobiega ich przypadkowemu rozkręceniu podczas użytkowania. Drewno Leżakowe  bez sęków, o stałym stopniu wilgotności. Wszystkie elementy drewniane są zaokrąglone.

Leżaki  posiadają trójstopniową regulację kąta oparcia wraz z  dodatkowym zabezpieczeniem przed złożeniem i jest to produkt reklamowy przystosowny do nadruku. Wytrzymałość obciążenia 110kg.

Przykładowe realizacje